مجله اینترنتی ققنوس
مطالب طنز و خنده دار
 • اخبار گوناگون
 • اخبار ورزشی
 • دنیای بازیگران
 • آشپزی و تغذیه
 • تصاویر جذاب و دیدنی
 • فرهنگ و هنر
 • دادن وام به دختران در ازای گرفتن عکس از واژن آن ها

  مجموعه : خواندنی و دیدنی , سرگرمی

  دادن وام به دختران در ازای گرفتن عکس از واژن آن ها

  دادن وام به دختران در ازای گرفتن عکس از واژن آن ها 

  سایت اینترنتی که عکس های واژن دختران را می گیرد و به آن ها وام می دهد. آن ها باید در مهلت مقرر بدهی خود را پرداخت کنند وگرنه عکس در فضای مجازی به اشتراک گذاشته خواهد شد. یکی از سایت های معروف به دانشجویان وام می دهد و از آن ها عکس بدون لباس را به عنوان وثیقه دریافت می کند.

   

  این سایت در صورتی که دانشجویان در بازپرداخت وام دچار مشکل شوند تصاویر باسن و واژن دختران را در اینترنت منتشر می کند. این سایت چینی می باشد و کار اعطای وام با وثیقه دریافت عکس لختی دختران دانشجو را انجام می دهد

   

   یک سایت معروف با گرفتن عکس برهنه دختران دانشجو بعنوان وثيقه دريافت وام دانشجويي به آنها مبالغی وام میدهد و در صورت بازپرداخت نکردن آن تصاویر برهنه آن دختران را با مشخصات آنها در اینترنت منتشر میکند! به گزارش سماتک طرح يک سايت چيني براي وثيقه وام دانشجويي جنجالی شده است .

   

  گرفتن عکس های برهنه و لخت دختران در حالیکه صورتشان مشخص است و کارت شناسایی خود را در دست دارند ، به عنوان وثیقه اعطای وام های دانشجویی خبر ساز شده است!

  دادن وام به دختران در ازای گرفتن عکس از واژن آن ها

  عکس هاي برهنه دختران دانشجو به عنوان وثيقه وام يکي از طرح هايي است که اين روزها در جي دي کپيتال چين در حال اجرا مي باشد و دختران دانشجو با دادن عکس هاي لخت با صورت خود ميتوانند چند برابر وام دانشجويي دريافت کنند که البته در صورت عدم پرداخت بدهي عکس هاي برهنه دختر دانشجو بر روي اينترنت منتشر خواهد شد .

   

   به تازگي وام دهندگانِ وبسايت “جي دي کپيتال” در چين اعلام کردند دانشجويان زن براي دريافت وام اينترنتي موظفند تصاوير برهنه خود را به عنوان وثيقه در اختيار وام دهندگان قرار دهند.به دنبال انتشار اين خبر، تعدادي از دانشجويان تصاوير برهنه خود را درحالي که کارت شناسايي را در دست خود نگه داشته بودند،

   

  براي شرکت “جي دي کپيتال” ارسال کردند. گفته مي شود در ازاي اين اقدام، متقاضيان مي توانند ۲ تا ۵ برابر افراد ديگر وام دريافت کنند.وام دهندگان به دانشجويان گفتند درصورتي که وام را در موعد مقرر بازپرداخت نکنند، تصاوير برهنه آنها در اينترنت منتشر خواهد شد.روزنامه “بيجينگ يوث ديلي”

   

  در گزارشي اعلام کرد يکي از دانشجويان در اين خصوص گفت: قرار است به زودي يک تجارت کوچک راه اندازي کنم. به همين دليل در ماه فوريه (حدود ۴ ماه پيش) با ارسال عکسهاي برهنه خود به اين وبسايت در ازاي دريافت ۱۲۰۰۰۰ يوآن (۱۲۸۷۳ پوند) موافقت کردم. اما در مدت ۴ ماه، بدهي هاي من بيش از ۲ برابر شده است.

  دادن وام به دختران در ازای گرفتن عکس از واژن آن ها

  اين دانشجو از بيم انتشار تصاوير برهنه اش در اينترنت مجبور شد از خانواده اش پول قرض بگيرد. از روز چهارشنبه تاکنون بيش از هزاران نفر در اينترنت در خصوص “وام برهنگي” نظراتي منتشر و اين اقدام تحقيرکننده را محکوم کرده اند.شرکت “جي دي کپيتال” در سال ۲۰۰۷ در پکن تأسيس شد و به تأمين وام اينترنتي براي متقاضيان مشغول است.

   

  کلمات کلیدی سایت :

  همخوابی با زن برادر و عاقبت قتل خانوادگی

  عاقبت رابطه نامشروع دختر ۱۵ ساله با دو مرد مسن

  همخوابی زن شوهردار و مرد غریبه در خانه

  عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

  حاملگی حرام و نامشروع مادر از پسرش

  رابطه جنسی برادر شوهر با عروس خون به پا کرد

  رابطه نامشروع و بارداری این دختر ۱۴ ساله از پسر ۱۵ ساله

   

   

  منبع مطلب : http://www.parsnaz.ir/%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%B9%DA%A9%D8%B3.html

  با زدن این دکمه ما رامحبوب کن - فیس نما
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • اخبار استخدامی

  تازه های کودکان و والدین
  مطالب بیشتر >>
  تازه های اسرار خانه داری
  بیشتر >>