مجله اینترنتی ققنوس
مطالب طنز و خنده دار
 • اخبار گوناگون
 • اخبار ورزشی
 • دنیای بازیگران
 • آشپزی و تغذیه
 • تصاویر جذاب و دیدنی
 • فرهنگ و هنر
 • صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ

  مجموعه : اخبار ورزشی

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ 

  ال کلاسیکوها همیشه پرشور و هیجان برگزار شده اند و جمعیت زیادی در دنیا به تماشای بازی دو تیم رئال مادرید و بارسلونا مشغول می شوند. بارسلونا امشب (شنبه) در هفته چهاردهم لالیگا در نوکمپ به مصاف رئال مادرید می رود. ال کلاسیکو یکی از مهمترین بازی های باشگاهی در جهان است.

   

  دو تیم از رقیب های قدیمی هم دیگر محسوب می شوند. به همین خاطر این بازی از حساسیت زیادی برخوردار است. گاهی اوقات در ال کلاسیکو بازیکنان رفتارهای عجیبی از خود نشان می‌دهند که جنجال برانگیز است. در ادامه به آن ها اشاره می شود.

   

  ۱۹۶۹

  بارسلونا در این سال در سانتیاگو برنابئو با قضاوت جنجالی آنتونیو ریگو قهرمان کوپا دل ری شد. مادریدی ها معتقد بودند داور دو پنالتی به نفع شان سوت نزده است و در نهایت بازی با پرتاب بطری ها به پایان رسید. پس از آن، این دیدار به فینال بطری ها مشهور شد.

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۱۹۹۷

  بازی رفت سوپرجام با پیروزی دو بریک بارسلونا برابر مادرید به پایان رسید. این دیدار یکی از بازی های تاریخی دو تیم بود چون یک هوادار فندکی به سمت روبرتو کارلوس پرتاب کرد که به سر او خورد. در بازی برگشت مادرید چهار بر یک پیروز شد.

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۱۹۹۹

  رائول گونسالس در دقیقه ۸۶ گل مساوی را برابر آبی اناری ها به ثمر رساند و ازهواداران بارسا خواست سکوت کنند. مهاجم شماره هفت سفیدپوشان ۲۹ داربی را تجربه و ۱۱ بار دروازه آبی اناری ها را باز کرد.
  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۲۰۰۰

  هواداری از جایگاه تماشاگران به په‌په رینا آسیب رساند. این حرکت در نهایت منجر به اخراج هوادار از باشگاه شد.

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۲۰۰۰

  لوییس فیگو پس از پنج سال دوباره به نوکمپ بازگشت. این هافبک پرتغالی از بارسلونا به مادرید پیوسته بود.بازیکن مادرید به شدت در نوکمپ هو شد و فیگو نسبت به آن چنین واکنشی نشان داد. سفیدپوشان دو برصفر مغلوب بارسا شدند.

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۲۰۰۲

  زمانی که فیگو در حال ضربه از روی نقطه کرنر بود اشیا زیادی به سمتش پرتاب شد که سر خوک یکی از آن ها بود. به همین دلیل بازی برای دقایقی متوقف شد. کمیته انظباطی، بارسا را از دو بازی خانگی محروم کرد اما این محرومیت هرگز اجرا نشد.

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۲۰۰۳

  لوییس انریکه و زین الدین زیدان سرمربیان کنونی بارسلونا و مادرید در این سال در ال کلاسیکو با یکدیگر درگیر شدند. هافبک فرانسوی دستش را بر دهان انریکه گذاشت.

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۲۰۰۵

  گل ساموئل اتوئو و دو گل از رونالدینیو، مادرید را نابود کرد. هواداران مادریدی حاضر در برنابئو بلند شدند، به تحسین بارسلونا پرداختند و تصویری بی نظیر را به ثبت رساندند.

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۲۰۱۱

  دیدار برگشت سوپرجام اسپانیا را بارسلونا سه بر دو به نفع خود به پایان رساند و با توجه به تساوی دو بر دو در بازی رفت آبی اناری ها افتخار دیگری به ویترین خود اضافه کردند. در پایان، ژوزه مورینیو (سرمربی مادرید) با تیتو ویلانووا (سرمربی بارسلونا) درگیر شد.

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۲۰۱۰

  پیکه پس از پنج گله شدن مادرید در برنابئو این حرکت را انجام داد.

  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ۲۰۱۴

  در هفته بیست و نهم لالیگا، آبی اناری ها سفیدپوشان را چهار بر سه شکست دادند. در این بازی جنجالی داور (اوندیانو ماینکو) سه پنالتی سوت زد و سرخیو راموس را از زمین اخراج کرد. در تصویر زیر درگیری سسک فابرگاس و په په دیده می شود.
  صحنه های عجیب و دیدنی ال کلاسیکوهای تاریخ

   

   

  منبع مطلب : http://www.parsnaz.ir/%D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%B1.html

  با زدن این دکمه ما رامحبوب کن - فیس نما
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • اخبار استخدامی

  تازه های کودکان و والدین
  مطالب بیشتر >>
  تازه های اسرار خانه داری
  بیشتر >>