مجله اینترنتی ققنوس
 • اخبار گوناگون
 • اخبار ورزشی
 • دنیای بازیگران
 • آشپزی و تغذیه
 • تصاویر جذاب و دیدنی
 • فرهنگ و هنر
 • روشی غیر عادی از ابراز عشق به همسر معلولش

  مجموعه : خواندنی و دیدنی , سرگرمی


  روشی غیر عادی از ابراز عشق به همسر معلولش

  روشی غیر عادی از ابراز عشق به همسر معلولش

  این خانم چینی شوهرش معلول است و برای کمک به وی با دوست همسرش ازدواج میکند تا بتواند از شوهر سابقش پرستاری کند! ژو ژیهان و ژی ژیپینگ اهل شهر انکانگ چین در سال ۱۹۹۶ ازدواج کردند و یک سال بعد صاحب یک دختر شدند.

   

  آنها زندگی شاد و خوشبختی داشتند و چند سال بعد ژیپینگ نوزاد پسر سالمی به دنیا آورد و شادی آنها مضاعف شد. ولی در سال ۲۰۰۲ خوشبختی آنها با تصادف شدید مرد خانواده خدشه دار شد، این تصادف منجر به فلج شدن او از ناحیه کمر به پایین شد.

  روشی غیر عادی از ابراز عشق به همسر معلولش

  زن و شوهر دومش در حال مراقبت از شوهر سابق او

   

  به عنوان غرامت ۴۰۰۰۰یوآن (۶۰۰۰ دلار) به وی پرداخت شد ولی برای همیشه توانایی راه رفتن را از دست داده بود.این مرد حرف های همسایگان را به خاطر می آورد که می گفتند مطمئنا همسرش پس از تنها سه ماه او را ترک خواهد کرد ولی ژیپینگ ثابت کرد که همه اشتباه فکر می کنند و برای سال های متمادی همراه با بچه ها در کنار او ماند.

   

  ولی آقای ژو خوشبختی همسرش را می خواست و از این رو اصرار داشت تا وی طلاق گرفته و مرد دیگری را پیدا کند که بتواند او را خوشبخت کرده و از او درست مراقبت کند. ولی زن حرف های او را نشنیده می گرفت و سال ها درخواست وی را نمی پذیرفت.
  روشی غیر عادی از ابراز عشق به همسر معلولش

  همسر سابق به شدت اصرار به ازدواج مجدد همسرش داشت

   

  سرانجام در سال ۲۰۰۹ با اصرار های زیاد شوهر معلولش از وی طلاق گرفت و با همکار و بهترین دوست او به نام لیو زونگکیو ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۲، پسری را از شوهر دوم به دنیا آورد ولی هرگز همسر سابقش را ترک نکرد ، درعوض او و آقای لیو با یکدیگر شروع به مراقبت از شوهر سابق زن و بچه ها کردند.

   

  خانواده شش نفره آنها با هم و در زیر یک سقف زندگی می کنند. به گزارش مجله اینترنتی ققنوس آقای ژو از اینکه همسر سابقش توانسته یک شوهر خوب داشته باشد و همچنین بزرگ شدن فرزندانشان را می بیند، خوشحال است و از سوی دیگر ژیپینگ نیز از این که می تواند از شوهر سابقش مراقبت کند ، بدون آنکه مدام تحت فشار برای ترک کردن او باشد، راضی است.

   

  عشق گاهی می تواند عجیب ولی شگفت انگیز باشد!

  روشی غیر عادی از ابراز عشق به همسر معلولش

  این زن از همسر دومش صاحب یک پسر است و از ازدواج سابقش دو فرزند دارد

  روشی غیر عادی از ابراز عشق به همسر معلولش

  این زن به همراه شوهر دوم و شوهر سابقش و فرزندانشان خانواده شش نفره ای را تشکیل داده اند!

   

  منبع:نیک صالحی

   

     منبع مطلب : http://www.parsnaz.ir/%D8%B1%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%D8%B4%D9%82-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1-%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%84.html

  با زدن این دکمه ما رامحبوب کن - فیس نما
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه