مجله اینترنتی ققنوس
 • اخبار گوناگون
 • اخبار ورزشی
 • دنیای بازیگران
 • آشپزی و تغذیه
 • تصاویر جذاب و دیدنی
 • فرهنگ و هنر
 • برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  مجموعه : دنیای مد , لباس کیف و کفش

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  کفش برای خانم ها پوشش مهمی است. بهترین و زیباترین مدل های کفش زنانه را می توانید در زیر مشاهده کنید. گاهی اوقات اشکالی ندارد که پول زیادی برای خرید یک جفت کفش بپردازید، زیرا بعضی کفش ها از برندهای لوکس وجود دارند که هر چند بار و با هر ست لباسی آنها را بپوشید

   

  در قوانین نانوشته استایل و فشن خطایی نکرده اید و در واقع یک جفت کفش کلاسیک خریده اید که فصل پشت فصل می توانید آنها را بپوشیدو در عین حال کفش تان از مد افتاده به نظر نرسیده و خودتان طبق مد جلو بروید. همانطور که می دانید برندهای مشهور کفش های بانوان از جمله کریستین لوبوتَن، مانولو بلانیک،

   

  جیمی چو، جوزپه زانوتی و … کفش های خانمانه بسیار زیبایی طراحی می کنند که می توانید انتخاب های زیادی از میان آنها داشته باشید.نگاهی به برندهای زیر بیندازید و کفش های لوکس و کلاسیک همیشگی کمد کفش تان را انتخاب کنید.

   

  کفش های پاشنه بلند گلمیخ دار از ولنتینو

  مدل Rockstuds از برند ولنتینو که اولین بار در کلکسیون پائیز و زمستان ۲۰۱۰ ولنتینو معرفی شد، آزمون گذر زمان را پشت سر گذاشته و هنوز هم یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های کفش های پاشنه بلند در سراسر دنیاست.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیکهنوز هم این مدل کفش را روی فرش های قرمز و به پای ستاره ها و چهره های مشهور می بینیم و استایل خیابانی فشنیستاهای مشهور نیز هنوز شامل این مدل کفش می شود. این مدل هرگز کهنه نمی شود و هر خانمی بهتر است برای خرید آن پولی کنار بگذارد، زیرا چه در محیط اداری و چه در محیط های مجلسی و غیره کاربرد دارد و با هر لباسی ست می شود.

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۶۲۰ پوند در Harrods

   

  کفش های باله شنل

  کفش های باله شنل ده ها سال است که مظهر کفش راحتی تخت برای بانوان شیک پوش است. این مدل منحصر بفرد هنوز هم با مدل ها و از جنس های چرم، پارچه ای و غیره تولید می شود و هرگز کهنه نمی شود. در این فصل شاهد مد شدن مدل های پارچه ای و متالیک هستیم.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۴۳۰ پوند

   

  بوت های کلوئه سوزانا

  کمتر مدل هایی از بوت دیده شده که محبوبیت شان به اندازه بوت های کلوئه سوزانا دائمی باشد و معدود بوته ایی وجود دارند که در خارج از فصل نیز بتوان آنها را پوشید، چه با پیراهن کلوش کوتاه در فصل تابستان، چه با شلوار جین در ماه های زمستان می توان آن را ست کرد. بنابراین این بوت ها را نادیده نگیرید و برایشان پول کنار بگذارید.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۸۰۰ پوند در Net-A-Porter

   

  کفش های پاشنه بلند مدل پیگال از کریستین لوبوتَن

  آیکونیک ترین مدل کفش های کریستین لوبوتن تابحال توسط ستاره هایی مانند کیت ماس، اما واتسون و بسیاری دیگر پوشیده شده است. این مدل خاص که مختص لوبوتن است، نوک تیز و پاشنه های استیلتو دارد که باعث می شود برای بسیاری از مناسبت ها مناسب باشد، یعنی می توانید هم آن را با تیپ اداری ست کنید و هم با یک پیراهن مجلسی و لباس شب.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۴۲۵ پوند

   

  کفش های تخت مدل Kitty از شارلوت اُلمپیا

  مد شدن و مد ماندن کفشی که به نظر خیلی ها مبتذل است شاید کمی غیرعادی به نظر برسد. ولی ورژن کفشی که شارلوت المپیا از روی دمپایی های اسموکینگ مردانه طراحی نموده است، تبدیل به محصولی کهنه نشدنی شده است. شاید بتوان گفت یکی از جالب ترین لحظه های فشن در مورد این محصول رخ داده است.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۳۶۵ پوند

   

  کفش پاشنه سنگین مدل Elyse از اِستلا مک‌کارتنی

  برای مشتریان جسورتر، مدل کفش های شبه تخت ولی با پاشنه کلفت و جلو بنددار از برند استلا مک‌کارتنی پیشنهاد می شود. یکی از آن دسته مدل هایی که در چند فصل گذشته، از روی آن بسیار تقلید شده است و در حوزه فشن در آینده بیشتر از اینها شاهد ظهور آن خواهیم بود.

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۵۸۰ پوند

   

  صندل های مدل Tribute از سَن لوران

  یکی از مدل های قابل توجه و شاخص این دهه، صندل های لژدار مدل Tribute سن لوران است که ارزش پول خرج کردن را دارد و چه در بهار و تابستان و چه در زمستان در مناسبت های مختلف می توان آنها را پوشید.

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۵۸۰ پوند از Selfridges

   

  کتانی های مدل Stan Smith از آدیداس

  بدون شک کتانی محبوب دنیای فشن، مدل Stan Smith است که سالهاست کتانی محبوب و منتخب فیبی فیلو از سلین و ویکتوریا بکهام است. بعید به نظر می رسد که این مدل به این زودی ها از مد بیفتد.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۶۷ پوند

   

  کفش های پاشنه بلند مدل Anouk از جیمی چو

  کفش پاشنه بلند مدل Anouk یکی از مدل های محبوب ستاره ها روی فرش قرمز است و می دانیم که استایل آن به این زودی ها کهنه نمی شود و در آینده همچنان روی قفسه کفش فروشی ها آن را خواهیم دید، زیرا رنگ های بسیار متنوعی دارد و حتماً باید چند رنگ از آن را داشته باشید.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۳۹۵ پوند

   

  کفش های پاشنه بلند مدل Hangisi از مانولو بلانیک

  تنها مدلی که اصلاً نیازی به معرفی ندارد، همین مدل از جنس ساتن ابی از کفش های پاشنه بلند مانولو بلانیک مشهور است. کَری بردشاو این مدل را در روز عروسی اش پوشید و از آن روز به بعد یکی از طرح های محبوب و دوست داشتنی این طراح کفش شد.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۶۸۰ پوند

   

  بوت های مدل ۵۰۵۰ از استوارت وایتزمن

  این مدل بوت بالای زانو در طول سال ها برای خودش اسم و رسمی در کرده و محبوبیت خودش را پیدا کرده است و دلیلش هم مشخص است: این بوت ها راحت، ساده و شیک هستند، بوت هایی که هیچوقت از پوشیدن شان خسته نمی شوید.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۴۳۵ پوند

   

  کفش-صندل (اسپادری) شنل

  در کنار کفش های باله شنل، کفش-صندل یا همان اسپادری های شنل نیز محبوبیت بالایی پیدا کرده اند. اگر قرار است اسپادری بخرید، مدل های شنل را انتخاب کنید که انتخاب ستاره ها و ادیتورهای فشن نیز هست. در این فصل مدل های اسپادری از جنس پارچه ای و پوست بره مد شده اند.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۴۱۵ پوند

   

  صندل های اسلایدر هِرمس (اِرمِز)

  این صندل ها شیک، ساده و راحت هستند و شاید تعجب کنید ولی این مدل دمپایی هر سال بیشتر از سال گذشته بر محبوبیتش افزوده می شود.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۴۸۰ پوند

   

  کفش های پاشنه بلند مدل Buckle از سالواتوره فراگامو

  کفش های پاشنه بلند مونوکروم (سیاه و سفید) سالواتوره فراگامو با سگک معروف آن، یکی از مدل های کلاسیکی است که حتماً باید داشته باشید و سالهاست که از مد نیفتاده و نخواهند افتاد.
  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۴۵۵ پوند

   

  لوفِر های مدل Horsebit از گوچی

  این مدل لوفر اولین بار در سال ۱۹۵۳ مد شد و هنوز هم یکی از مدل های محبوب در دنیای فشن محسوب می شود. با آنکه در هر فصل این مدل از نو طراحی شده و دوباره خلق می شود، ولی شاید بهتر باشد برای مدل کلاسیک آن هزینه کنید.

  برترین مدل کفش های زنانه لاکچری و شیک۴۹۰ پوند

   

   

  منبع مطلب : http://www.parsnaz.ir/%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%81%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%84%D8%A7%DA%A9%DA%86%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%DA%A9.html

  با زدن این دکمه ما رامحبوب کن - فیس نما
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه