مجله اینترنتی ققنوس
 • اخبار گوناگون
 • اخبار ورزشی
 • دنیای بازیگران
 • آشپزی و تغذیه
 • تصاویر جذاب و دیدنی
 • فرهنگ و هنر
 • گدایی مادر فوتبالیست مشهور در خیابان

  مجموعه : اخبار ورزشی

  گدایی مادر فوتبالیست مشهور در خیابان

  گدایی مادر فوتبالیست مشهور در خیابان 

  مادر فوتبالیست مشهور تیم منچستر سیتی در خیابان ها مشغول به گدایی است و خبر آن در تمام جهان پیچیده است. فوتبالیست مشهور در حالی هفته ای ۱۰۰ هزار پوند میگیرد که مادرش از شدت فقر و برای تهیه غذای روزانه اش مجبور به گدایی است ! به گزارش پارس ناز  مادر فوتبالیست پولدار و مشهور منچستر سیتی در نهایت فقر رو به تکدی گری آورده است !

   

  مادر نولیتو فوتبالیست اسپانیایی گران قیمت منچسترسیتی شرایط خوبی ندارد و محتاج یک وعده غذایی است که مجبور است گدایی کند.نولیتو ستاره منچستر سیتی هفته ای ۱۰۰ هزار پوند درآمد دارد ، با این حال مادر وی در اسپانیا در شرایط بسیار بدی زندگی می کند و زندگی اش را با گدایی می گذراند , گدایی مادر فوتبالیست پولدار واقعا ناراحت کننده است.

  گدایی مادر فوتبالیست مشهور در خیابان

  راسیو آگوندو دوران، مادر ۴۶ ساله نولیتو می گوید پسرش با وجود این که هفته ای ۱۰۰ هزار پوند درآمد دارد هیچ کمکی به او نمی کند تا او نتواند زندگی خوبی داشته باشد.مادر ستاره منچسترسیتی می گوید شرایط خوبی ندارد و برای امرار معاش مجبور است گدایی کند.

  گدایی مادر فوتبالیست مشهور در خیابانمنزل مادر نولیتو

   

   به گزارش مجله اینترنتی ققنوس راسیو آگوندو مادر فوتبالیست سرشناس پیش تر به دلیل اعتیاد به مواد مخدر به زندان رفته بود و به همین دلیل رابطه ای با فرزندش ندارد. او بعد از آزادی از زندان در شرایط بسیار بدی زندگی می کند و درآمد بسیار ناچیزی دارد به طوری که برای امرار معاش باید نیازمند کمک دیگران باشد. این در حالی است

   

  که نولیتو پسرش با قراردادی به ارزش ۱۳٫۸ میلیون پوند راهی منچسترسیتی شده است و هفته ای ۱۰۰ هزار پوند از این تیم به جیب می زند.

  گدایی مادر فوتبالیست مشهور در خیابان

  بعد از این که نولیتو با مادرش درگیری پیدا کرد او را ترک کرد و اکنون مادر فوتبالیست سر شناس در شرایط بسیار بدی زندگی می کند. او حتی چندی پیش به دلیل سرقت یک وعده غذایی نزدیک بود به زندان برود و اکنون نیازمند کمک رهگذران در پیاده روهای انگلیس است تا بتواند خرج وعده غذایی خودش را به دست بیاورد.

  گدایی مادر فوتبالیست مشهور در خیابانمنزل نولیتو

   

  او در گفت وگویی اعلام کرد:فکر می کنم من تنها مادر بازیکنان لیگ برتری هستم که در چنین شرایطی قرار دارم. یک ماه است که اجاره خانه ام را نداده ام و از خانه بیرونم کردند و اکنون جایی برای زندگی ندارم. شاید گوشه خیابان جایی باشد که باید بروم. موش های زیادی در کنار من زندگی می کنند.

   

  نمی دانم چطور پسرم راضی می شود تا هفته ای ۱۰۰ هزار پوند داشته باشد و من در چنین وضعیتی زندگی کنم. من برای بزرگ شدن او زحمات زیادی کشیدم، ولی او همه چیز را فراموش کرده است و حتی جواب تماس های من را نیز نمی دهد. پول پسرم را تغییر داده است. دیگر هیچ کسی را نمی شناسم.

   

   

  منبع مطلب : http://www.parsnaz.ir/%DA%AF%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B4%D9%87%D9%88%D8%B1-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86.html

  با زدن این دکمه ما رامحبوب کن - فیس نما
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه